« اظهارات رئیس جمهور ایران؛ خلاف واقعیت؟ | صفحه اول | پاسخ به سئوالات کاربران نوروز (بخش آخر ) »

24 آذر 87

تکذیب مصاحبه با خبرگزاری فارس

متاسفانه در پایگاه اصلاع رسانی خبرگزاری فارس در تاریخ 24 آبانماه بخش سیاسی خبری را اینگونه منتشر کرده است :" رجبعلي مزروعي در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس ..." که بدینوسیله انجام هرگونه گفتگویی توسط اینجانب با خبرنگاران این خبرگزاری تکذیب می شود و مسئولان این خبرگزاری که در خبرسازی و تحریف اخبار و موضع های جانبدارانه شهره خاص و عام می باشند بخوبی براین موضوع آگاهند که اعضای جبهه مشارکت بدلیل عملکرد غیرخبری این خبرگزاری با آن مصاحبه نمی کنند و از اینرو این خبرگزاری برخلاف تمام قواعد حرفه ای و اخلاقی مبادرت به جعل خبر از قول اعضای جبهه مشارکت می نماید تا بدینوسیله برای خود کسب اعتبار و آبرو نماید در حالیکه اهل رسانه و خبر در ایران می دانند که کار این خبرگزاری اصلاع رسانی درست و بی طرفانه نیست و فاقد هرگونه اعتبار و آبرو می باشد .

متن خبر:
مزروعي درگفتگو با فارس:
خاتمي به انتخابات مي‌رسد
خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي حزب مشاركت گفت: معتقدم خاتمي به انتخابات اين دوره مي‌رسد و اصلاح‌طلبان كانديداي واحدي خواهند داشت.

رجبعلي مزروعي در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس با بيان اينكه قبل از انقلاب تمامي دستگاه‌ها در اختيار حكومت بود و هيچ تغييري در آن صورت نمي‌گرفت اظهار داشت: بعد از انقلاب در كشور جابجايي قدرت از طريق انتخابات صورت مي گيرد.
وي افزود: امروز در كشور انگيزه براي تغيير وجود دارد و بايد اين تغييرات در صحنه عمل اجتماعي نيز خودش را نشان دهد و از اين رو است كه معتقدم بايد تغييرات در عمل صورت گيرد.
عضو شوراي مركزي حزب مشاركت لازمه تغييرات در اداره كشور در حوزه، اقتصاد، سياست داخلي و خارجي را برگزاري انتخابات آزاد دانست.
مزروعي درخصوص وضعيت اصلاح طلبان در انتخابات رياست جمهوري دهم تاكيد كرد: معتقدم خاتمي به انتخابات اين دوره مي‌رسد و قطعاً اصلاح‌طلبان كانديداي واحدي خواهند داشت.
/انتهاي پيام/   نظرات

رضا :

سلام

به هر حال از رییس جمهوری که با 5 میلیون رأی رییس جمهور شود و این گونه بی بند و باری اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی را دامن گیر کشور کند، توقعی نمی رود که طرفدارانش کم و بیش از این کارها انجام دهند!
البته خدمت شما عرض کنم بنده آن 17 میلیون دور دوم را به هیچ وجه نمی توانم به حساب بیاورم، چون رأی مرحله دوم ریاست جمهوری نهم معانی دیگری در خود داشت! با این وصف ما رییس جمهوری داریم که فقط با 5 میلیون رأی شده است رییس جمهور!!!)

 

دوست منصف :

سلام
این خبرگزاریهای وابسته وحتی صدا وسیما به غیر ازاینگونه اعمال صحبت های مقامات خارج بخصوص مقامات ایالات متحده را در اغلب موارد مغرضانه ترجمه میکنند. جدای ازاینکه این سخنان به حق یا ناحق باشند یا آنکه ما باآن مخالف یا موافق باشیم میبایست عین سخنان به فارسی برگردد مثلا جرج بوش در جای گفته بود" ما اجازه نمی دهیم دولت ایران به سلاح هسته ای دست یابد" که اخبار سراسری اینگونه ازقول او گفته بود" ما اجازه نمی دهیم ملت ایران به فن اوری هسته ای دست یابند". یعنی دولت را ملت وسلاح هسته ای را فن اوری هسته ای ترجمه کرده بودند.

 

صحرائيان :

با سلام
قاعدتا از کوزه همان برون طراود که در اوست؛ مگر شما انتظار ديگري داريد ؟ !

 

رحمان :

فایل صوتیتان را در همان خبرگزاری گوش دهید تا بفهید چه کسی دروغگو است؟

مزروعی : باسلام ، همانطور که به مسئول خبرگزاری توضیح دادم من با فردی به عنوان خبرنگار خبرگزاری فارس مصاحبه و گفتگو نکردم . ظاهرا پس از جلسه مناظره ای که من در دانشگاه علامه طباطبائی داشتم و طبق معمول افرادی بدور بنده برای سئوال پرسیدن جمع شدند و منهم فکر می کردم که اینها دانشجو هستند جواب آنها را داده ام در این میان فردی بدون آنکه خوذش را خبرنگار معرفی کند صدای بنده را ضبط کرده و به عنوان مصاحبه در خبرگزاری فارس انتشار داده است که خود این عمل هم غیراخلاقی است پس ملاحظه می فرمائید که چه کسی دروغگو است و انتشار فایل صوتی هم در این فرقی ایجاد نمی کند. ظاهرا دوستانی که فریاد اصولگرایی شان گوش فلک را کر کرده است به کوچکترین موازین اخلاقی پاینبدی ندارد در حالیکه در دنیای غرب و لیبرال دموکراسی که شبانه و روز مورد حمله اینان است هیچ خبرنگاری به خود حق نمی دهد بدون معرفی خود به عنوان خبرنگار فلان رسانه ودر جمعی صدای فردی را ضبط کند و بدون اطلاع او انتشار دهد و عنوان گفتگو هم روی آن بگذارد!

 

   ارسال نظر:

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007