« توضیحات در باره یک مصاحبه | صفحه اول | البته آنچه بجایی نرسد فریاد است »

28 آذر 86

توضیح در باره یک خبر

خوشبختانه در سایه مهرورزی دولت نهم من این فرصت را دارم تا اخبار را پیگیری کنم. اول بار این خبر را در روزنامه ای به نقل از سایت الف دیدم ولی باور نکردم و حال که در سایت آنرا دیدم واقعا تعجب کردم که چگونه شما به خودتان اجازه می دهید اینگونه خبرسازی کرده و دروغ منتشر کنید؟ واقعا کار سیاست و اصولگرایی وارزش خواهی و...دراین ملک به جایی رسیده است که هدف ،وسیله را توجیه کرده و برای رویارویی با حریف و رقیب به هر وسیله ای باید متوسل شد؟ من به عنوان فردی که ادعا کرده اید :"
در این جلسه که افرادی چون آقایان، مهندس بهزاد نبوی، دکتر محمد رضا خاتمی، مهندس عباس عبدی، رجبعلی مزروعی، محسن آرمین، سعید حجاریان و ... حضور داشتند تاکید شد که از هرگونه مواضع علنی در خصوص آقای کروبی پرهیز شود و نکاتی که احتمالاً موجب بهره برداری جریان رقیب می شود به صورت محرمانه به وی منتقل شود." از حضورم در این جلسه خبر ندارم! و به شما اطمینان می دهم که حداقل در سه سال گذشته هم تشکیل چنین جلسه ای با حضور این افراد جز در خیال خبرساز شما و جود خارجی ندارد! البته این به معنای این نیست که من ودیگر افرادی که نام برده اید در جبهه اصلاحات فعال نیستیم بلکه به شدت هم فعال هستیم و تلاش می کنیم این جبهه را به پیروزی برسانیم ولی حرف سر صداقت و درستی و رقابت عادلانه و جوانمردانه و اخلاقی و...است و فکر نمی کنم این خبرسازی شما با هیچیک از این موازین سازوگاری داشته باشد و اگر انتشار این خبر را به منابع دیگری منتسب کنید بدانید که آن منابع سوراخ بوده و شما را فریب داده اند و امیدوارم که در آینده دیکر از این خبرسازی ها نکنید.
درادامه خبر دروغ منتشره در سایت الف آمده است :

مکانیسم بررسی صلاحیت نامزدهای جبهه اصلاحات نهایی شد

بخش خبری الف
۲۴ آذر ۱۳۸۶
سازوکار بررسی صلاحیت مصادیق نامزدهای جبهه دوم خرداد نهایی شد.

به گزارش "الف"، با دریافت آخرین ارزیابی های کمیته های ستاد مرکزی جبهه اصلاحات، مکانیسم بررسی صلاحیت نامزدهای جبهه دوم خرداد نهایی شد.

بر اساس این گزارش، بر اساس این بررسی نامزدهای مورد نظر جبهه دوم خرداد بایستی دارای شرایط زیر باشند: 1- حسن شهرت برخوردار 2- اشتهار به تدین و عدم اشتهار به مشکلات مالی 3- اشتهار به اصلاح طلبی 4- سابقه فعالیت سیاسی 5- تقدم کار جمعی و فراکسیونی 6- پذیرش برنامه ستاد برنامه ریزی اصلاح طلبان.

همچنین جبهه اصلاحات نامزدهای مورد نظر این جبهه را به سه لایه تقسیم کرد: اول ـ کسانی که مایل به ثبت نام هستند و شاخص هم هستند. دوم ـ کسانی که احتمالا رای می آورند و شاخص ولی آمادگی نامزدی ندارند. سوم ـ مایل به ثبت نام هستند و شاخص هستند اما با جبهه دوم خرداد هماهنگی ندارند.

خبرنگار الف همچنین کسب اطلاع کرد که ستاد انتخابات جبهه اصلاحات در تهران اسامی 300 نفر از افراد این جبهه سیاسی را جمع آوری کرده بودند که چندی پیش این تعداد به 90 نفر رسید و در روزهای پایانی آذرماه به 60 نفر می رسد.

بر همین اساس بررسی ها برروی 60 نفر از این نامزدها ادامه پیدا خواهد کرد تا قبل از موعد ثبت نام نامزدها این تعداد به 30 نفر برای رقابت نهایی کاهش پیدا کند.

اخبار دیگر اینکه، جبهه اصلاحات در ارزیابی های خود از موانع درونی اصولگرایان تاکید کردند که درمیان جناح اصولگرا، میل به واگرایی بیش از همگرایی است.

به گزارش منبع الف، در ارزیابی جلسه 15 نفره جبهه اصلاحات، سران این جبهه اظهار داشتند که جبهه متحد اصولگرایان در مورد مصادیق و گزینه ها نظرات غیر قابل جمع دارند.

بر اساس این گزارش، افراد شرکت کننده در این جلسه همچنین خاطر نشان ساختند در سفرهای استانی سه ضلع جبهه متحد اصولگرایان، هر ضلع از این جبهه به صورت مستقل عمل می کنند. در این جلسه که به صورت مستمر در منزل دبیر کل سابق یکی از احزاب اصلاحات تشکیل می شود، تعدادی از افراد شرکت کننده در جلسه مامور شده اند با طیف ها و اضلاع مختلف جریان اصولگرا رایزنی هایی را در خصوص انتخابات مجلس هشتم داشته باشند.

در این جلسه همچنین با نقد عملکرد صدا و سیما تاکید شد که جلسه با مهندس ضرغامی رییس صدا و سیما تاثیری در عملکرد این سازمان نداشته است و صرفا قدری جانب آقای کروبی رعایت می شود.

در این جلسه که افرادی چون آقایان، مهندس بهزاد نبوی، دکتر محمد رضا خاتمی، مهندس عباس عبدی، رجبعلی مزروعی، محسن آرمین، سعید حجاریان و ... حضور داشتند تاکید شد که از هرگونه مواضع علنی در خصوص آقای کروبی پرهیز شود و نکاتی که احتمالاً موجب بهره برداری جریان رقیب می شود به صورت محرمانه به وی منتقل شود.   نظرات

اردشيري :

اين شيوه ، روش جديدي نيست كه از جاري شدنش دچار شگفتي شويم . سيد محمد خاتمي در كسوت رييس جمهور (شخص دوم نظام) را در ضيافتي كه بر پهناي خوانش مشروبات الكلي سرو مي شد و در كنارش لعبتي غربي عشوه گري مي كرد، مستندا در نماز جمعه ي پايتخت ام القراي جهان اسلام تخريب كردند و كسي فرياد وا اسلاما در سايه ي تهمت به روحاني جليل القدر سر نداد... اين كه سهل است جناب مزروعي عزيز .
ايام عزت مستدام

 

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007