« گرفتاري‌هاي روزانه | صفحه اول | پس لرزه هاي انتخابات »

23 خرداد 84

زلزله انتخابات

درنظامهای مردمسالار "انتخابات" برخی مواق%B7[vE(>@A{ `OnV"Ot

نظرات
آقای مزروعی و ملت بزرگ ایران
هم اکنون در یکی از حساس ترین گذرگا ههای تاریخی ایران قرار داریم. کودتای خزنده 28 مرداد و روی کار آمدن سپهبد زاهدی را می توان احساس کرد. رئیس جمهور تدارکاتچی تبدیل به وزیر دربار می گردد تا امورات بر وفق مراد خلیفه باشد.امروز رای به آقای هاشمی عین رای به دمکراسی است واز رای به دکتر معین برای دمکراسی واجب تر است.من از همه می خواهم برای ایران برای اسلام برای خودمان در روز 3 تیر به پای صندوق رای بیاییم و دشمن واقعی ملت را یعنی خلیفه ودارودسته اش را نا امید کنیم.در این دوره آمریکا نیز خواهان آمدن احمدی نژاد است تا به دنیا بقبو لاند ایران تروریست است.نگذارید فردا از ایرانی بودنمان پشیمان شویم.این دوره خطر از حمله مغول و افغان شدیدتر است.به امید مرگ خلیفه-مرگ فاشیست-زندگی آزادی

ارسال شده توسط: ایمان درJune 23, 2005 04:02 PM

فعلا" که نظرات مردم دکتر معین را شگفت زده کرد . امیدوارم امثال آقای مزروعی دست از لجبازی بیهوده با هاشمی بردارند تا احمدی نژاد رییس جمهور نشود .

ارسال شده توسط: پیام درJune 19, 2005 11:27 PM

man besiar khoshhalam ke rai nadadam va dar in bazie maskhare sherkat nakardam.aghaye moeen,va ahzabe mosharekat va mojahedin ! shoma ke hata ghader nistid haghe khod ra talab konid chegoone edeaye gereftane haghe mardom ra darid.baz ham khoshhalam ke dar in entesabate az ghabl taeen shode sherkat nakardam va bazicheye daste rahbar nashodam ama shoma siasatmadaran ke masalan ba tajrobe ham hastid farib khordid ba vasileye daste ino an shodid.

ارسال شده توسط: kaveh درJune 19, 2005 10:01 PM

سلام
عزيزم اين بار هم زلزله آمد هم طاعون , هر دو با هم!!! آنهم نه با راي اكثريت ايرانيان كه بازي را از قبل خوانده بودند, بلكه با راي اكثريت انيرانيان!!!

ارسال شده توسط: Jalal درJune 19, 2005 07:02 PM

اینهمه زارت و زور برای 4 ملیون رای؟

ارسال شده توسط: Ardalaan درJune 19, 2005 09:19 AM

من از کسانی هستم که انتخابات را همیشه تحریم میکنم . اما یک نتیجه از این انتخابات مرا مسرور میکند . هرچند که 2 نفری که به بالا رسیدند از جنایتکاران هستند . با این حال نتیجه ی جالب این بود که مردم این بار از مشارکت - ملی مذهبی ها - اکثریتی توده ای ها - نهضت آزادیها - مسعود بهنودها و همه ی کسانیکه در هر شرایطی جمهوری اسلامی را سرپا نگه میدارند و فرموله میکنند گذشتند . مردم 2بار به خاتمی رای دادند . یکبار مجلس را دو دستی تقدیم اصلاح طلبان کردند و نتیجه اش را دیدند . این بار که یکی از این دو بالا میاید -شاید حرکتی را در مردم ایجاد کند.

ارسال شده توسط: آزادوب درJune 19, 2005 06:39 AM

حالا بعد از اعلام نتایج حاظری به رای مردم احترام بگذاری؟ یا باز هم نه!

ارسال شده توسط: ali درJune 18, 2005 09:59 PM

اگرچه مصلحت آيينم، ولي صلاح نمي بينم/ كه صحه از سر ناداني بر اين مصالحه بگذارم

ارسال شده توسط: hosein درJune 17, 2005 11:54 AM

بعضی از کسانی که به بیت رهبری رفت و آمد دارند و در مساجد و بسيج فعالند از صبح سازماندهي شده به ديگران تلفن کرده و توصيه ميکنند به احمدی نژاد يا فاليباف رای دهيم مانند انتخابات شورای شهر

ارسال شده توسط: omid درJune 17, 2005 09:41 AM

حقیقتش اینکه بنای من هم بر رای ندادن بود و حتی بعد از تایید صلاحیت معین همینجا حرف از رای ندادن زده بودم ، ولی حالا و با شرایط فعلی نظر من مثل خیلیهای دیگه اینه که بهترین کار رای به دکتر معینه .
بیانیه اش رو که خوندیم . حمایت ملی مذهبی ها رو هم که دیدیم و از همه مهمتر تحلیل من از شرایط جامعه اینه که تعداد دلخواه محافظه کارها می رن و رای می دن و رای ندادنهای ما هیچ جا بروزی پیدا نمی کنه ، ولی رای به معین معنی خودش رو بهتر می رسونه .
دوستای خوبم! لج نکنین .
اگه هنوزم تردید دارین ، یکی از بهترین نظرهایی که می تونم خوندنش رو به شما توصیه کنم حرفهای علوی تباره در روزنامه شرق سه شنبه همین هفته . از توی سایت روزنامه شرق هم می شه پیداش کنین . علوی تبار از نخبه های روزنامه نگاری ایرانه . حرفاش رو با جدیت بخونین .
آرزو می کنم خدا همه مون رو در گرفتن یه تصمیم درست ، کمک کنه


ارسال شده توسط: عباس میرزا درJune 16, 2005 10:15 PM

خير قربان از زلزله خبری نيست اما انشاالله باران رحمت الهی بر کشور نازل خواهد شد. اميد آنکه بی تدبيری در اداره اين نعمت الهی آنرا به سيل بنيان کن تبديل نکند.
موفق باشيد.

ارسال شده توسط: قاسم پور درJune 16, 2005 01:55 AM
 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007