« دادگاه بدون دعوت! | صفحه اول | دنيا دار مكافات است »

21 اسفند 83

چند نكته در مورد وبلاگ

از روز اول راه‌اندازي وبلاگ و نظرات بازديدكنندگان لازم مي‌دانم ضمن تشكر از همه چند نكته را خدمت دوستان خواننده عرض كنم:


1- سر عنوان وبلاگ كلي با حنيف چاني‌زني و مشورت كردم سرانجام ماه تولدم به ياري‌ام آمد و «مهر»‌ بر پيشنهاد حنيف غلبه كرد، ضمن اينكه بر اين نظرم كه اساس زندگي بشري بر «مهر» و «مهر ورزي» نهاده شده است. البته مي‌دانم كه اين عنوان هيچ سنخيتي با عكس بنده در وبلاگ ندارد! همانگونه كه برخي عزيزان به حق ايراد گرفته‌اند. اما واقعيت اينكه من خوش عكس نيستم و شاكله‌ام اينگونه است بهرحال با تكميل آلبوم عكسم اگر عكس مناسب «مهر»‌ يافتم حتما" آنرا اصلاح خواهم كرد.

2- نظراتي كه آمده بود سرشار از مهر و لطف بود و غالبا" هم از سوي دوستان و خويشان! برخي هم ما را به دردسر آفريني تشويق و ترغيب كرده بودند اما معلوم نكرده بودند كه طرف اين دردسر كه بايد باشد! واقع اينكه بنده به اندازه كافي دردسر دارم والحمدالله ديگران هم آنقدر انگيزه دارند كه هر روز دردسري براي ما بتراشند(مانند همين قضيه دادگاه كه در مطلب قبل توضيح دادم) ، بنابر اين نمي توانم به انتظار ومطالبه دردسر آفريني برخي مراجعان پاسخگو باشم و از اين بابت عذر خواهي مي كنم .
3- وبلاگ نويسي براي امثال بنده كه به ضرب و زور فرزند انجام شده كار شاق و دشواري است (اين را همين دو سه روز اخير متوجه شدم) . واقع اينكه براي گذران زندگي سخت گرفتار كارم و بخشي از اوقاتم نيز به فعاليت در نهادهاي مدني به صورت مفت و مجاني مي‌گذرد(‌ كه به قول برخي عقلا، نه به درد دنيا مي‌خورد و نه به درد آخرت!)، بنابراين انتظار اينكه هر روز مطلبي در وبلاگ بنويسم نشدني است هرچند تلاش خواهم كرد كه تا در حد ممكن وقتي را براي اينكار اختصاص دهم و ارتباط وبلاگي‌ام را با وبلاگ نويسان و خوانندگان حفظ كنم. در اين شرايط پاسخگويي به نظرات مراجعان از توانم خارج است اما مطمئنا" نظرات همه مراجعان را خواهم خواند و اگر وقت و فرصت و حوصله و ضرورتي بود حتما" پاسخ خواهم داد، كه به چند مورد در آينده اشاره خواهم كرد.
 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007