« كوتاه درباره خودم | صفحه اول | قوه قضائيه و نگرش مردم »

18 اسفند 83

چرا اينطوري شدم!

از زماني كه فرزندم حنيف را به اتهام همكاري با سايت‌هاي اينترنتي احضار و بازداشت كردند و آن بلاها را به سرش آوردند من هم به اجبار اينترنتي شدم! البته فراغت از مجلس و كار روزنامه‌نگاري هم مزيد بر علت شده بود.
در آن ايام كه حتي مطبوعات اصلاح طلب راه احتياط پيمودند و بدون اجازه دادستان تهران آب نمي‌خورند الحق و الاانصاف اين سايت‌هاي اطلاع رساني و برخي وبلاگ‌ها بودند كه اخبار اين فاجعه را منتشر و موضوع را پيگيري مي‌كردند و در نهايت به آنجا رسيد كه همه مي‌دانيم.

يك رسوايي تمام همانند رسوايي‌هاي قبلي براي كساني كه جز قدرت و زور راهي ديگر براي حكومت كردن نمي‌شناسند. خوشمزه اينكه فرزند گرفتارم پس از آزادي گفت كه حالا كه مرا به اتهام فعاليت‌هاي اينترنتي گرفته‌اند و بدون هيچگونه جرمي 66 روز حبس كشيده‌ام لااقل وبلاگي راه بياندازم كه در آينده اگر مرا گرفتند كاري كرده باشم!
خلاصه او با ياري دوستان هم‌بندش وبلاگي براه انداخت، و هم او بود كه مرا هم به اينكار وادار كرد. آري در اين روزگار فرزندان جز دردسر آفريدن براي والدين و آنها را سر كار گذاشتن كار ديگري ندارند. و من هم مجبور شده‌ام كه وبلاگ نويس بشوم.
باور كنيد استعداد اين كار را ندارم اما براي حفظ آبرو ناچار از اينكار شده‌ام و انتظار دارم ضمن تحمل به ارائه نظر بپردازيد و بنده را به دنياي وبلاگ‌ها راه دهيد.
در تلاش هستيم تا قسمت‌هاي ديگر وبلاگ مانند آلبوم عكس را هم بزودي راه‌اندازي كنيم كه به موقع خبر آن را خدمت دوستان اعلام مي‌كنم
 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007