خبرسازی خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس که بودجه اش از بیت المال و سیاستگزاری و افرادش توسط سپاه تعیین و گزینش می شوند هراز گاهی از سراستیصال دست به خبر سازی های عجیب و غریب می زند، و امروز اوج استیصال و درماندگی اش با خبرسازی از قول یک روحانی اصلاح طلب مجهول به نمایش گذاشته و ازجمله در باره من نوشته است:” چند وقت پیش یکی از همین سبزها با خوشحالی به یکی از رفقا گفته بود که شخص رئیس‌جمهور فرانسه اخیراً برای کمک به حسین باستانی و رجب مزروعی و پسرش و دارو دسته آنها اقدام به راه‌اندازی «مؤسسه ایران‌شناسی»‌در پاریس کرده و گفته هر مقدار پول بخواهید ما میدهیم. خوب معلوم است آنها برای چی اینقدر دست و دل بازی می‌کنند.” از آنجائیکه من هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم از خبرسازان این خبرگزاری درخواست عاجزانه دارم تا آدرس این « موسسه ایران شناسی » در پاریس برای من بفرستند تا من بروم پولی را که خبرش را داده اند بگیرم و شکر گزار دست و دل بازی رئیس جمهور فرانسه شوم.

خوشمزه تر اینکه درادامه این خبرسازی آورده اند:”من از خود این مشارکتی‌ها شنیدم که خانم «شادی.ص» به جمع همجنس‌بازان اروپا پیوسته و حتی خیلی از دوستان نزدیکش که یک جو از غیرتشان باقیمانده، به همین خاطر از او فاصله گرفته‌اند. اما این مشارکتی‌های بی‌غیرت و امیر ارجمند مشکوک و مزروعی بدبخت، رفته‌اند سراغ همین آدم رسوا و منحرف جنسی و می‌خواهند به قول خودشان در جنبش سبز، «چندصدایی» ایجاد کنند.” بازهم ازاین خبرسازان تقاضا دارم بمن اطلاع دهند کجا و کی سراغ خانم شادی .ص(فارغ از نسبتهای ناروایی که برای ایشان ردیف کرده اند) رفته ام چون خودم اطلاعی از این موضوع ندارم! و جهت اطمینان خاطر این خبرسازان عرض می کنم که من جز یکبار آنهم سالها پیش ایشانرا درانجمن صنفی روزنامه نگاران ملاقات کردم.

متاسفانه رسانه های حاکمیت هر روز خبرسازی و دروغی را علیه امثال بنده منتشر می کنند و درتوان امثال من نیست که هر روز تکذیبه و درباره این اخبار کذب توضیح بدهند اما علت اینکه این بار عکس العمل نشان دادم برای این است که بحال سپاه و حاکمیت تاسف می خورم که کارشان به اینجا رسیده است که فکر می کنند باخبرسازی و نسبت دادن هر رطب و یابسی به منتقدان می توانند به اداره کشور و حل مشکلات فراوان و بحرانهایی که بدست خود بوجودآورده اند، بپردازند. خوب اگر اینگونه خبرسازی ها و دروغ پردازی ها چاره ساز اداره و مسائل و مشکلات کشور است ادامه دهید و امثال بنده هم راضی هستیم که توانسته ایم به شما در این باره یاری رسانیم اما اینرا هم بدانید که هیچ حاکمیتی درجهان نتوانسته است با دروغ و دغل و غوطه وری درتوهمات خود ساخته کشوری را اداره کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *