موسوی قول هیچ وعده ناشدنی را نمی‌دهد

یک عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی گفت: میرحسین موسوی دارای سابقه خوب کشورداری است.وی با اشاره به تجربه ۸ ساله میرحسین موسوی در دوران دفاع مقدس و هدفش مبنی بر ساماندهی وضعیت نابهنجار اقتصادی کنونی خاطرنشان کرد: میرحسین موسوی با مدیریت و سابقه‌ای که در امر کشورداری دارد، می‌تواند اوضاع اقتصادی درهم پاشیده را بهتر از همه اصلاح کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) رجبعلی مزروعی در جمع خبرنگاران در رشت با بیان این‌که “با وجود چهار کاندیدای توانمند شاهد انتخابات پرشور خواهیم بود” افزود: با توجه به تجارب قبلی و به احتمال قوی تکثر آرای بیشتر، شاهد به مرحله دوم کشیده شدن انتخابات این دوره ریاست جمهوری خواهیم بود.

وی با اشاره به این اعتقاد ‌که ” هیچکدام از شعارها احمدی ن‍اد در زمینه اقتصادی تحقق پیدا نکرده و جایگاه ایران در مسیر حرکت در جهت اقتصادی فقط تنزل داشته است” ادامه داد: مهندس موسوی با هدایت کشور به مسیر عقلانی، کار جمعی و استفاده کارشناسی، کشور را به مسیر درست بر می‌گرداند و از آن‌جایی که تجربه کشورداری خوبی دارد، قول هیچ وعده ناشدنی را نمی‌دهد.

وی هم‌چنین نسبت به روند خصوصی‌سازی و ارائه سهام عدالت انتقاد و تصریح کرد: سود سهام عدالت به مردم از جاهایی که زیان‌ده هستند آن‌هم در آستانه انتخابات در مفهوم اقتصادی، ساختار تعریف شده‌ای ندارد و این کارها فقط اسباب زحمت و بدهکاری برای دولت آینده خواهد داشت.

مزروعی درباره تثبیت قیمت‌ها نیز گفت: تورم در اقتصاد ربطی به کنترل قیمت‌ها ندارد و ناشی از رشد نقدینگی است که افزایش ۳۳ درصدی نرخ نقدینگی دولت موجب تصمیم به سهمیه‌بندی شد و اگر تورم روند افزایش خود را ادامه می‌داد، احتیاجی به این همه سروصدا نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *