گرایش مردم به خاتمی و اصلاح‌‏طلبان رو به گسترش است

عضو دفتر سیاسی جبهه مشارکت ایران اسلامی درباره نحوه اطمینان از سالم بودن برگزاری انتخابات نیز گفت: قطعاً هر مسیری که برای سالم‌‏سازی برگزاری انتخابات طی شود، پسندیده است که یکی از آنها می‌‏تواند نصب دوربین در محل شمارش آرا باشد.

علی مزروعی در گفت‌‏‌‏وگو با خبرنگار”ایلنا”، با اشاره به تجربه مردم ایران در هشت سال دوران اصلاحات و بیش از سه سال دولت احمدی‌‏نژاد، اظهار داشت: این تجارب به صورت ذهنی و فرضی نیست بلکه مردم به صورت عملی این تجارب را کسب کرده‌‏اند.

وی با استناد از این تجارب نتیجه گرفت که گرایش مردم به خاتمی و اصلاح‌‏طلبان رو به گسترش است.

عضو دفتر سیاسی جبهه مشارکت ایران اسلامی در ادامه با مفروض دانستن دوقطبی شدن انتخابات با حضور خاتمی و احمدی‌‏نژاد، گفت: با توجه به ارتباطاتی که داریم و اطلاعاتی که به ما می‌‏رسد، خاتمی برنده این انتخابات دو قطبی خواهد بود زیرا مردم هنوز تجارب خوب دوران اصلاحات را به یاد دارند.

وی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر اینکه احمدی‌‏نژاد با رسیدگی به شهرستان‌‏ها توانسته است مردم این مناطق را متوجه خود کند، تصریح کرد: جمعیت استقبال کننده از احمدی‌‏نژاد،آن طور هم که وانمود می‌‏کنند، نیست.انتخابات متکی به رای شهروندان است و نه حضور آنها در خیابان‌‏ها.آنچه از صندوق‌‏های رای در می‌‏آید، متفاوت‌‏ از آن چیزی است که در خیابان‌‏ها دیده می‌‏شود و از سویی اصولگرایان خوششان می‌‏آید که دارای جمعیت خیابانی باشند.

        مزروعی در مورد احتمال حضور میرحسین موسوی در انتخابات نیز خاطرنشان کرد: قطعاً، تنها یک کاندیدا از سوی جناح اصلاح‌‏طلب معرفی خواهد شد که می‌‏تواند خاتمی یا میرحسین موسوی باشد و هر دو گزینه مطلوب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *