تکذیب مصاحبه با خبرگزاری فارس

متاسفانه در پایگاه اصلاع رسانی خبرگزاری فارس در تاریخ ۲۴ آبانماه بخش سیاسی خبری را اینگونه منتشر کرده است :” رجبعلی مزروعی در گفتگو با خبرنگار سیاسی فارس …”  که بدینوسیله انجام هرگونه گفتگویی توسط اینجانب با خبرنگاران این خبرگزاری تکذیب می شود و مسئولان این خبرگزاری که در خبرسازی و تحریف اخبار و موضع های جانبدارانه شهره خاص و عام می باشند بخوبی براین موضوع آگاهند که اعضای جبهه مشارکت بدلیل عملکرد غیرخبری این خبرگزاری با آن مصاحبه نمی کنند و از اینرو این خبرگزاری برخلاف تمام قواعد حرفه ای و اخلاقی مبادرت به جعل خبر از قول اعضای جبهه مشارکت می نماید تا بدینوسیله برای خود کسب اعتبار و آبرو نماید در حالیکه اهل رسانه و خبر در ایران می دانند که کار این خبرگزاری اصلاع رسانی درست و بی طرفانه نیست و فاقد هرگونه اعتبار و آبرو می باشد .

متن خبر:

مزروعی درگفتگو با فارس:

خاتمی به انتخابات می‌رسد

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی حزب مشارکت گفت: معتقدم خاتمی به انتخابات این دوره می‌رسد و اصلاح‌طلبان کاندیدای واحدی خواهند داشت.

رجبعلی مزروعی در گفتگو با خبرنگار سیاسی فارس با بیان اینکه قبل از انقلاب تمامی دستگاه‌ها در اختیار حکومت بود و هیچ تغییری در آن صورت نمی‌گرفت اظهار داشت: بعد از انقلاب در کشور جابجایی قدرت از طریق انتخابات صورت می گیرد.

وی افزود: امروز در کشور انگیزه برای تغییر وجود دارد و باید این تغییرات در صحنه عمل اجتماعی نیز خودش را نشان دهد و از این رو است که معتقدم باید تغییرات در عمل صورت گیرد.

عضو شورای مرکزی حزب مشارکت لازمه تغییرات در اداره کشور در حوزه، اقتصاد، سیاست داخلی و خارجی را برگزاری انتخابات آزاد دانست.

مزروعی درخصوص وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دهم تاکید کرد: معتقدم خاتمی به انتخابات این دوره می‌رسد و قطعاً اصلاح‌طلبان کاندیدای واحدی خواهند داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *